Tagastamine

Kõiki tooteid saab tasuta tagastada 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest, täpsemad tingimused leiad siit.

1. Täida tagastusvorm

a. Omades kliendikontot

1. Ava Tellimuste ajalugu lehelt tagastatava tellimuse andmed.

2. Märgi tooted mida soovid tagastada ja vali tagastatav kogus.

3. Kirjuta tekstialasse oma soov(tagastus/vahetus vms) ja vajuta Taotle tagastust nupule.

b. Tegin tellimuse külalisena

Kui tegid tellimuse külalisena, siis saada meile kiri läbi kontaktivormi või e-maili teel aadressile [email protected] tagastatavatest toodetest, kogustest ja soovist(tagastus/vahetus vms) koos tellimuse viitega.

c. Tellimus saabus Omnivaga

Vormista tagastus läbi Omniva tagastusportaali.

2. Pakenda saadetis

1. Lisa vähemalt üks järgnevast:

a. tellimuse viide

b. tagastuse number

c. tagastusvorm välja prinditud kujul

2. Pakenda tagastatavad esemed turvaliselt originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et kaup ei saaks transpordil vigastada.

3. Tagasta pakk

a. itella

Jäta pakendile alles algne pakisilt ja tagasta pakk automaati:

a. Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes Smartposti sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
Sinisesse pakiautomaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

b. Kui pakk saabus Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist. Vormistamise tulemusena saab klient uksekoodi tagastatava kauba sisestamiseks soovitud pakiautomaati.

Tutvuge ka paki tagastamise infoga erakliendile.

b. DPD

Paki tagastamiseks mine ükskõik millise sobiva DPD pakiautomaadi juurde, trüki välja pakisilt PIN- või QR-koodi alusel, mille said paki kättesaamisel SMSi ja e-kirjaga, kinnita see pakile kleepides üle algse pakisildi ja sisesta pakk pakiautomaati.

c. Omniva

Paki tagastamiseks mine ükskõik millise sobiva Omniva pakiautomaadi juurde, trüki välja pakisilt tagastuse numbri või QR-koodi alusel, mille said peale tagastuse vormistamist SMSi ja e-kirjaga, kinnita see pakile kleepides üle algse pakisildi ja sisesta pakk pakiautomaati.